niedziela, 23 marca 2014

Hej, hej, helou! :3

W końcu zebrałam się w sobie i założyłam bloga. Wiem, że może nie powala wyglądem, ale przecież "Liczy się treść, a nie okładka".
Pewnie niektórzy z Was kojarzą mnie ze stronki na facebooku, inni z pozostałych moich blogów, a jeszcze inni po prostu trafili tu przez czysty przypadek i mam nadzieję, że zostaną na dłużej.
Powinnam się przedstawić? Nie, wolę pozostać anonimowa na tyle, na ile pozwala mi to internet. Ale coś tu skrobnę. Mam 17 lat i.... i... i kocham pisać. Myślę, że to wychodzi mi całkiem nieźle. Przynajmniej według moich 'pierwszych recenzentów'. Tyle wystarczy. Jak macie jakieś pytania to w komentarzu.
Uwielbiam czytać opinie więc jeśli przeczytasz notkę to zostaw chociaż parę słów. A jak już tak bardzo Ci się spieszy, bo zostawiłeś żelazko na gazie to kliknij przynajmniej jedno (albo wszystkie ;p) opinie.
A! Jeszcze coś! Nie bawię się w obs/obs albo kom/kom bo z tego co wiem to blogowanie nie polega na tym. I nie zostawiaj w komentarzu zdania "Zapraszam do mnie" + linka do swojego bloga.

Enjoy! xx

3 komentarze:

  1. Wreszcie. Czytam twoje wszystkie opowiadania na facebooku. Może mnie pamiętasz, ale pewnie nie. Mam pytanie o której będzies wstawiać części? Twoja fanka. :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytam twoje opowiadania i sa poprostu boskie wspaniale piszesz :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Po Szwejkowemu "melduję posłusznie", że trafiłam z księgi gości. Przejrzałam Twoje opowiadanie pobieżnie, ale zapowiada się ciekawie. Będę Ci pisać uwagi pod każdym z rozdziałów.

    OdpowiedzUsuń